Ponuka práce

Do nášho mladého tímu ModneVeci.sk hľadáme nového člena- grafik

Ak ťa baví programovanie alebo tvorba grafiky, vieš niečo o tejto práci tak neváhaj,  tešíme sa na teba!

• Miesto práce: J. Kráľa 1, Stará Ľubovňa
• Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
• Termín nástupu: 30.10.2015 ASAP
• Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa eshopu modneveci.sk, tvorba grafiky banerov, newsletrov, úprava produktových fotiek, návrhy nových riešení a nápadov pre výkonnosť eshopu.
Postupné spúšťanie nových projektov.

Iné výhody

- Práca v mladom a priateľskom kolektíve, otvorený a ľudský prístup

- Malá a stabilná spoločnosť - ponúkame istotu dlhodobej spolupráce

- Občerstvenie na pracovisku - káva, čaj, minerálky,

- Osobnostný rast - možnosť odborného rozvoja aj zdokonalenia sa v anglickom jazyku

- Pre záujemcov z iného regiónu ponúkame príplatok na bývanie

Požiadavky na zamestnanca

Uprednostňujeme uchádzača do 29 rokov

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:

Grafik / Webdizajner / Informačné technológie

Znalosti

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti :

Photoshop – pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

PHP – výhodou
MySQL – výhodou
JavaScript – výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme človeka s kreatívnym a nápaditým myslením. Človeka ktorého baví grafika, venuje sa jej aktívne a túži sa v nej ďalej zdokonaľovať. Ak si takýto máš chuť pracovať a tvoriť tak nás kontaktuj! Tvoju grafiku uvidí minimálne celé Slovensko a máš možnosť vybudovať si meno a ukázať čo v tebe je.

Práca s kávovarom výhodou :-)

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ModneVeci je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na intrnetovom trhu. Špecializuje sa na predaj moderných a kvalitných kúskov oblečenia prostredníctvom eshopu. Spoločnosť ModneVeci sa zameriava na prezentáciu a zároveň návrhy kvalitnej a vkusnej módy. Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť 100%-nú kvalitu a spokojnosť. Vďaka našej odbornosti, profesionalite a korektnosti máme za sebou veľa spokojných a overených zákazníkov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Eshop
Počet zamestnancov
6 zamestnancou
Adresa spoločnosti
ModneVeci s.r.o
Továrenská 11, 06401 Stará Ľubovňa

Kontakt

Ing. Ján Džunko

-0908 318 134-

Benutzername

Passwort vergessen

Privacy preferences

Privacy declaration

Show details
Die Seite ist durch reCAPTCHA geschützt und es gelten die Google-Datenschutzrichtlinien und Servicebedingungen.

Product has been added to the cart
Weiter einkaufen Bestellen